Show BizzSport

Provokon keq Wanda Nara: Poston një foto krejt nudo nga banjo

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është e njohur më shumë si gruaja dhe menaxherja e sulmuesit të Interit të huazuar në PSG, Mauro Icardi

Por, Wanda Nara Icardi di të provokojë shumë shpesh në rrjetet e saj sociale.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet totalisht e zhveshur derisa tregon edhe format e saj seksi.

“Duke u përgatitur për episodin e parë”, ka shkruar ajo, duke mos treguar se për çka e ka fjalë, por që foto e saj mori më mijëra “like”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore