Lajme

Projekti i bashkimit të qytetit krijon shumë batuta për Ferizajin

Pas përurimit të përfundimit të projektit të quajtur “ bashkimi i qytetit” në Ferizaj, qytetarët në gjithë vendin kanë filluar argëtimin në rrjetet sociale duke e cilësuar këtë qytet si vend të zhvilluar.

Ndonëse njihet për bifurkacionin dhe muralin e kamarierit dhe sahat kullës interesante, tani ai në mënyra ironike po njihet nga ky projekt që e shfaq si një “vend të ëndrrave”.

Komentet epike nga më të ndryshmet të cilat janë bërë virale. Megjithatë kjo nuk po iu pengon ferizajasve, por ata mendojnë që po xhelozohen nga të tjerët.

Postime të ngjajshme
Lajme

I nxehti ekstrem kufizon punën jashtë, nga ora 12:00 deri në 16:00 kufizohet lëvizja

Lajme

Avdyli e Hamza përplasen keq për Hashim Thaçin

Lajme

COVID-19: A do të ketë masa të reja, flasin nga Ministria

Lajme

Konfirmohet kandidimi i Arben Vitisë për kryetar të Prishtinës