Sport

Pritjes se gjatë i vjen fundi, Edon Zhegrova më në fund shënon golin e parë për Baselin (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edon Zhegrova e ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për Baselin kundër Zurich, në një ndeshje të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht.

Sulmuesi i Kosovës e mori topin në mesfushë dhe i kaloi disa lojtarë për të shënuar nga afërsia për epërsinë 3:0 të Baselit.

Ky ishte goli i parë i Zhegrovës në Superligën e Zvicrës për Baselin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv