Lajme

Prishtinasja qëllohet aksidentalisht me pushkë ajrore, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Policia e Kosovës bën të ditur se një femër në Prishtinë është qëlluar aksidentalisht me pushkë ajrore nga një e mitur.

Rasti ka ndodhur të hënën në ora 11:00 në Prishtinë.

“Është raportuar se viktima femër kosovare ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK, pasi që e njëjta dyshohet se aksidentalisht është qëlluar me pushkë ajrore nga e mitura femër kosovare”, thuhet në raportin policor.

Në vendin e ngjarjes nga i dyshuari janë gjetur dhe sekuestruar dy pushkë ajrore.

I dyshuari (pronari) është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar