Lajme

Prishtinasit ia djegin veturën në oborr

Një person nga Prishtina ka raportuar se i është djegur vetura në oborrin e tij.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Reporteri.net.

Prishtinasi ka thënë se pasi e ka parkuar veturën në oborr, ka dëgjuar një krismë dhe më pas ka vërejtur se vetura po digjej.

Ai pohon se nuk ndyshon në askënd, sepse nuk kishe probleme me ndonjë person.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit dhe njësitet policore dhe rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjajshme
Lajme

Eskalon deputeti i Vetëvendosjes, ka fjalë të rënda për Richard Grenell

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Lajme

Shënohen edhe 14 viktima me koronavirus, kjo është mosha e tyre

Lajme

Ky është numri i rasteve të reja me COVID-19