Lajme

Prishtinasi u ther me thikë nga një i sëmurë psiqik, policia jep detaje shtesë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për therjen e djeshme me thikë në Prishtinë, rast ky nga i cili u publikuan edhe pamje.

Policia në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se viktima është sulmuar me thikë nga një i dyshuar mashkull, i cili vuan nga sëmundje psiqike, shkruan lajmi.net.

Viktima ka marrë tretman mjekësor pastaj është liruar në shërim shtëpiak.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Related posts
Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *