Lajme

Prishtinasi raporton në polici zhdukjen e shokut: Është larguar qe 10 ditë

Një burrë nga Prishtina ka njoftuar policinë se shoku i tij është larguar nga shtëpia para dhjetë ditësh dhe nuk është kthyer më, raporton Express

Rasti ka ndodhur në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, derisa ankuesi ka bërë të ditur se shoku i tij ka jetuar vetëm.

Ai ka deklaruar se shoku i tij është zhdukur qe 10 ditë, ndërkaq rastin në polici e ka lajmëruar të hënën, më 19 prill.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se miku i tij mashkull kosovar i cili jeton vetëm, para 10 dite ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e tij”, njofton policia.

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin

Lajme

Presidentja Osmani emëron tetë anëtarë të KQZ-së

Lajme

KEDS njofton se cilat vende do të mbesin pa rrymë