Sport

Prishtina zyrtarizon transferimin e radhës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Prishtina e ka zyrtarizuar lojtarin e radhës vendorë për edicionin e ri.

Kryeqytetasit kanë zbuluar se kanë nëshkruajtur me fluturuesin gjilanas, Arian Mehmeti.

Ariani luan në pozitën e qendrës dhe ka një gjatësi prej 203cm. Ai së fundmi ishte pjesë e skuadrës së Lipjanit.

Edicionin e kaluar në Superligën e Kosovës kishte, 16 pikë për ndeshje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv