Sport

Prishtina spektakolare, fiton sfidën e parë ndaj Bodo/Glimit

Prishtina ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2:1 në sfidën e parë ndaj Bodo/Glimtit në Conference League.

Oto John dhe Bloge (autogol) shënuan për Prishtinën derisa Berg realizoi për norvegjezët në këtë sfidë tejet interesante dhe joshëse.

Atmosfera në tribuna ka qenë spaktakolare, derisa në fushë Prishtina ka marrë një rezultat të favorshëm për ndeshjen e dytë e cila luhet pas një jave në Norvegji.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane