Sport

Prishtina publikon formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Trepçës ’89

Java e 13-të e Superligës së Kosovës në futboll mbyllet sot me dy superndeshje.

Padyshim një nga ndeshjet më interesante të kësaj jave zhvillohet ën kryeqytet ku ndeshen rivalët e vjetër Prishtina – Trepça ’89.

Nga ora 13:00 Prishtina në stadiumin “Fadil Vokrri” e pret Trepçën’89.

Bardhekaltrit për t’i mbajtur ende gjallë shpresat për titull duhet gjithsesi të fitojnë, derisa Trepça’89 e cila po kalon formë të mirë në kryeqytet udhëton për fitore dhe kjo është arsyeja të pritet ndeshje e fortë.

Prishtina tashmë ka publikuar formacionin zyrtar për këtë ndeshje që nis nga ora 13:00./Zeri.info

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë