Sport

Prishtina përballet me skuadrën Folgore në Ligën e Kampionëve, ja kur luhet kjo sfidë

Sot nga ora 12:00 është hedhur shorti i raundit preliminar në Ligën e Kampionëve.

Prishtina si kampione e Kosovës do të ndeshjet me Folgore nga San Marino.

Ndeshja tjetër do të jetë mes HB Tórshavn dhe Inter Club d’Escaldes.

Gjysmëfinalja me 22 qershor, finalja me 25 qershor.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë