Sport

Prishtina gjen zëvendësuesin e Mirel Josës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Prishtina nuk e ka nisur mirë edicionin 2019/20 në Superligë. ‘Bardhekaltërit’ kanë vetëm 1 pikë nga 2 ndeshje të zhvilluara.

Pavarësisht besimit që ka treguar presidenti Remzi Ejupi për trajnerin Mirel Josa, këtij të fundit nuk po i shkojnë punët mirë.

Kryesia e Prishtinës gjatë kësaj jave do të takohet me Josën për të marr një vendim rreth të ardhmes dhe ka shumë gjasë që trajneri shqiptar të jap dorëheqje.

Sipas këtij burimi, kryesia e Prishtinës e ka diskutuar mundësinë për ta emëruar trajner Ernest Gjokën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv