Sport

Prishtina edhe më e motivuar për ndeshjet e mbetura, i kthehet super sulmuesi në skuadër

Ashtu siç u paralajmërua, sulmuesi nigerian, Oto John, është rikthyer në Prishtinë.

Këtë rikthim e ka bërë të ditur vetë sulmuesi, përmes disa fotografive të postuara në “Instastory”.

Ai do të jetë pjesë e skuadrës në pjesën finale dhe kryesore të sezonit.

Në fotografitë e publikuara John ai ka shkruar “U riktheva në Prishtinë” dhe “Fokus”.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien