Sport

Prishtina – Dukagjini: Përfundon pjesa e parë me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Prishtinës dhe Dukagjinit, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Prishtinës është në epërsi ndaj Dukagjinit në takimin i cili po luhet në kryeqytet.

Golin e epërsisë e ka shënuar Meriton Korenica në minutën e 7-të.

Korenica shënoi njè gol të bukir me kokë pas një harkimi maestral nga Tun Bardhoku.

Ndeshja po luhet në kuadër të javës së dytë (Lojë e mbetur) e IPKO Superligës së Kosovës. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv