Sport

Prishtina – Dukagjini, luhet sot në stadiumin “Fadil Vokrri”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Prishtina sot zhvillon ndeshjen e mbetur të javës së 2-të me të rikthyerin në Superligë pas 16 vitesh, Dukagjinin nga Klina, shkruan BlicMedia.

Çmimi i biletave nuk do të ndryshoj as në këtë ndeshje, çmimet janë 3 euro në lindje, 3 euro në veri (për tifozët mysafirë), 5 euro në perëndim dhe 10 euro në VIP.

Biletat mund t’i gjeni sot pas orës 14:00, në sheshin “Zahir Pajaziti” dhe përreth stadiumit (tribuna jugore).

Prishtina – Dukagjini luhet sot në kryeqytet nga ora 18.00. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv