Sport

Prishtina do të vazhdojë garat në ‘Conference League’, ja kundërshtarët e mundshëm

FC Prishtina është eliminuar nga fazat e kualifikimeve për Ligën e Kampionëve.

Ekipi kampion i Hungarisë, Ferencvaros ka fituar edhe takimin e dytë ndaj FC Prishtinës me rezultatin 1-3.

FC Prishtina tani do të vazhdojë garën në raundin e dytë të kualifikimeve të UEFA Conference League.

Në ndeshjen e fazës së dytë të kualifikimeve të UEFA Conference League, FC Prishtina do të luajë me humbësin e takimit Connah’s Quay Nomads (WAL) / Alashkert (ARM).

Connah’s Quay Nomads dhe Alashkert do të takohen nesër nga ora 17:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë