Sport

Prishtina – Connah’s Quay: Publikohen kuota interesante nga kompanitë e basteve

Prishtina sot (e marte) e pret skuadrën Connah’s Quay Nomads, ndaj të cilës do ta zhvillojë sfidën e parë në kuadër të fazës kualifikuese të Ligës së Konferencës.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës me fillim nga ora 18:00 dhe kryeqytetasit konsiderohen favorit për ta fituar këtë përballje, shkruan FrontOnline.

Tashmë janë publikuar edhe kuotat e bastoreve për këtë ndeshje.

Kampionia e Kosovës konsiderohet favorite absolute e kësaj përballjeje.

Sipas “BettingExpert”, fitorja e Prishtinës kuotohet me 1.44, kurse barazimi me 4.15.

Ndërkaq, fitorja e Connah’s Quay kuotohet me 7.00.

Ndryshe, ndeshja në fjalë do të zhvillohet me tifozë nga ora 18:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina

Sport

Muriqi flet rreth së ardhmes së tij