Sport

Prishtina – Bodo/Glimt, formacionet zyrtare

Prishtina sonte do ta ketë një tjetër ndeshje të rëndësishme në garat ndërkombëtare.

Kampioni i Kosovës, ndeshet me skuadrën norvegjeze Bodo/Glimt, sfidë kjo që zhvillohet në kuadër të rrethit te tretë në Conference League.

Ndeshja nis nga ora 20:00 dhe tashmë gjithçka duket gati.

Të dyja skuadrat kanë prezantuar formacionet zyrtare të cilat mund t’í shihni më poshtë.

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi pa pesë futbollistë të rëndësishëm ndaj Valencias

Sport

Drenica, liderja e re e Superligës: Tahir Lushtaku synon daljen në garat evropiane me skuadrën nga Skënderaj

Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti