Lajme

Prindërit e Vjosa Osmanit i shkojnë për “për hajër” në zyren e Presidentit

Në zyrën e saj për vizitë kanë shkuar sot prindërit e saj.

Ditë më parë pas dorëheqjes së presidentit Hashim Thaci, Vjosa Osmani është emëruar u.d e presidentit.

Këtë detyrë, në rast se në këtë pozitë nuk arrihet të votohet dikush tjetër Osmani pritet ta ushtrojë deri në gjashtë muaj.

Ndërkohë, vizitat e familjarëve nëpër zyret e funksionarëve të lartë të shtetit ishin bërë të famshme pas vizitës që i kishin bërë tezet dhe hallat e ish kryeministrit Haradinaj në zyren e kryeministrit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nëse nuk i nuhasni këto dy aroma, mund të keni koronavirus

Lajme

Sot do të nis faza e dytë e prokurimit për ndërtimin e tri shkollave

Lajme

Sot mbahet Ceremonia e shënimit të Ditës së Forcës (FSK-së)

Lajme

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për votimin e disa projektligjeve