Lajme

Prezantuesja e AAK-së detyrohet të largohet nga skena: “S’jam mirë”!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka prezantuar sot disa aderime, shuma pjesë e show-bizit dhe artistë të njohur.

Mirëpo, një e papritur ndodhi derisa u lexuan emrat e këtyre personalieve.

Prezantuesja e AAK-së për një qast nuk ishte në gjendje të vazhdonte t’i tregonte aderimet. “O, s’jam mirë…”, ishin fjalët e saja drejtuar Erolld Belegut.

Shikoni videon në minutën 19:35.

Rrugëtimi drejt fitores

Rrugëtimi drejt fitores, me AAK-në (drejtpërdrejt)

Posted by Ramush Haradinaj on Friday, August 23, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat