Show Bizz

Prezantueses së “RTK”-së ja blenë zemra veturën luksoze

Njomza Berisha-Miftari është spikerja e lajmeve në “RTK”.

Ani pse punon prej shumë kohësh në televizionin publik, Njomza pakë është komentuar si figurë publike,

Është e çuditshme se si Berisha-Miftari nuk ka tentuar diçka tjetër në Tv, por ka mbetur vetëm duke lexuar lajme.

CHECK THIS OUTMgid

96vjeçari shqipëtar: Unë dhe gruaja ime i pastrojmë enët e gjakut
Ajo, është bashkëshortja e reperit Don Pizhi, i cili i paska blerë veturë si dhuratë, gjë të cilen Njomza e ka treguar publikusht përmes faqes së saj në “Facebook”.

Ta gëzoj!

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve

Show Bizz

Jetë luksoze: Arta Elezaj pozon me çantë të njejtë si të Melania Trump