Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Milot Rashica është zyrtarisht futbollist i skuadrës angleze Norwich City.

24-vjeçari ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me klubin anglez.

Norwich City ka konfirmuar se ka transferuar sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica nga Werder Bremen.

24-vjeçari ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me klubin anglez.

Norwich City e ka prezantuar atë me flamurin e Kosovës në prapavijë dhe janë ë lumtur që e kanë transferuar sulmuesin shqiptar.

Postime të ngjajshme
Sport

Legjenda e Man Cityt, Kompany me fjalë të mëdha për Laçin para ndeshjes

Sport

Ernest Muçi realizon gol spektakolar në Ligën e Kampionëve ndaj Dinamo Zagrebit

Sport

Zyrtare: Ky është përforcimi i radhës nga Vëllaznimi

Sport

Reali tregon çmimin për Iscon