Lajme

Presidenti Thaçi klient i kuzhinierit të famshëm turk Nustret, do të befasoheni së çka i ka përgatitur ai

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edhe presidenti Hashim Thaçi ka qenë klient i kuzhinierit të famshëm turk, Nustret.

Në Kosovë tashmë edhe zyrtarisht ka filluar fushata zgjedhore, derisa presidenti Hashim Thaçi po qëndron në Amerikë ku s’e ka lënë pa e shijuar mishin e përgatitur nga i famshmi, Nusreti.Restauranti i Nusretit është njëri nga më të famshmit në botë dhe aty zakonisht shkojnë të famshëm nga e gjithë bota.

Thaçi ndodhet në Amerikë ku po merr pjesë në disa seanca të OKB-së, por një kohë të lirë ka vendosur që t’ia kushtojë biftekut të Nusretit.Në një Instastory të publikuar shihet Presidenti i Kosovës së bashku me Nusretin, i cili po bënte gati biftekun special për Thaçin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat