Sport

Presidenti Thaçi e pret në takim kampionin e botës, Robin Haxhi Krasniqi

Presidenti Hashim Thaçi është duke zhvilluar një takim me boksierin Robin Haxhi Krasniqi.

Krasniqi sëfundmi zhvilloi një meç për brezat IBO dhe WBA, ku edhe u shpall kampion i botës pas nokautimit që i bëri Dominic Bosel katër ditë më parë.

Takimi i presidentit dhe boksierin nga Juniku vije pikërisht pas triumfit që pati ky i fundit.

Takimi është duke u zhvilluar aktualisht në zyrat e presidencës dhe pritet të ketë prononcim për medie pas përfundimit. /

Postime të ngjajshme
Sport

Werder Bremen konfirmon një rast me COVID-19 në skuadër

Sport

ZYRTARE: Publikohet renditja e re e FIFA-s, kjo është pozita e Kosovës

Sport

Trajneri spanjoll drejton Kosovën për ndeshjet ndaj Malit të Zi dhe Suedisë

Sport

“Cima” ka një dedikim për Munishin dhe lojtarët