Sport

Presidenti Meta vjen me urim special për djemtë e Kombëtares

Kombëtarja e Shqipërisë ka arritur ta mposhtë Bjellorusinë me rezultat final në 3:1, për ta siguruar një vend në Ligën B’ të “Nations League”.

Për këtë fitore të madhe ka reaguar edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ku ka shkruar “Urime kuqezinjeve për shpirtin luftarak”, shkruan IndeksOnline

“Shqipëria e para! Urime kuqezinjve për shpirtin luftarak!

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça '89 - Gjilani: Forma e të dyja skuadrave në pesë ndeshjet e fundit dhe përballjet direkte

Sport

Ndeshje interesante zhvillohen sot në Ligën e Parë

Sport

Superliga e Kosovës vazhdon sot me këto ndeshje

Sport

Thaçi paralajmëron Dritën