Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Premierliga na vjen sot me katër super-ndeshje në program.

Në termine të ndryshme, kompeticioni i madh angleze na sjell derbin Manchester United – Chelsea që fillon nga ora 18:30, shkruan IndeksOnline

Duke filluar nga ora 13:30 me ndeshjen West Ham – Man City dhe përfunduar me atë të ores 21:00 Liverpool – Sheffield United, këto takime i takojnë xhiros së gjashtë në Premierligë.

Padyshim se vëmendja sot do të jetë te takimi United- Chelsea.

Më poshtë orarin e plotë të ndeshjeve të sotme.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita – Llapi, këta janë gjyqtarët që do ta ndajnë drejtësinë në këtë ballafaqim

Sport

Liga e Kampionëve: Rezultatet komplete të mbrëmjes së sotme

Sport

“​A do të jap dorëheqje?”, Zidane flet pas humbjes nga Shakhtari

Sport

“Hallakamë” tek ish kampionët e Superligës