Sport

Premierliga rikthehet këtë vikend, ndeshje të rëndësishme zhvillohen sot

Në programin e Premierligës do të zhvillohen gjithsej katër takime, ku ndeshjet që marrin vëmendjen janë Brighton-Man United dhe West Brom-Chelsea.

Takimet zhvillohen në tërmine të dryshme, duke filluar nga ora 13:30 me takimin Brighotn Man United dhe përfundon me atë të orës 21:00 ndërmjet Burnley- Southampton, shkruan IndeksOnline

Kujtojmë se këto takime i takojnë xhiros së tretë në Premierligë.

Më poshtë orarin e plotë të ndeshjeve.

Postime të ngjajshme
Sport

Interi merr vetëm një pikë përballë Monchengladbach në ‘San Siro’

Sport

Fitore minimale e Liverpool

Sport

Visoka tregon për formën e rikthyer te Vitia dhe synimin e klubit

Sport

Bayerni e nis furishëm mbrojtjen e titullit në Evropë