Show Bizz

Pranë pishinës duke shijuar rrezet e diellit, shkëlqen Kida

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Kida njihet për si një këngëtare që ndër vite ka sjellë shumë këngë që menjëher janë kthyer në hite, shkruan Indeksonline.

Kida numëron miliona fansa nëpër mediat sociale si dhe miliona shikime në këngët e saj.

Edhe pse e re në moshë ajo ka arritur shpejtë të zë vend në estradën muzikore shqiptare.

Ajo në paraqitjet e saj kujdeset që vazhdimisht të duket bukur, kështu ka bërë edhe së fundmi duke publikuar disa imazhe ku shihet pranë pishinës duke shkëlqyer me pamjen.

Kujtojmë që projekti i saj muzikorë në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun , “Tela” ka arritur të kapë mbi 30 milionë shikime në Youtube.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto