Sport

Portieri i Prishtinës largohet nga klubi, kërkon sfida të reja

Fatos Sinani ka njoftuar së fundmi se nuk do të jetë pjesë e Prishtinës nga sezoni i ardhshëm.

“Nga sot nuk do jem më pjes e FC PRISHTINES, pas 14 viteve largohem si kampion per tu provuar me sfida te reja, falenderoj stafin dhe lojtaret pë korrektsinë dhe respektin. Faliminderit Prishtinë”, ka shkruar ai në facebook.

Skuadra nga kryeqyteti tani do t’i duhet të kërkojë një portier të ri.

Sinani akoma nuk ka njoftuar se cila do të jetë skuadra e tij e re.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar