Lajme

Policja kosovare poston foto duke gjuajtur me armë në poligon

Tash e sa vite, Linda Aliu njihet si policja më seksi në vend. Për të kanë shkruar edhe mediat ndërkombëtare.

Por, së fundi ajo ka marrë vëmendje edhe me një fotografi që ka publikuar.

Kur aktori Donald Veshaj u pyet për marrëdhënien me Borën dhe a ka më ndjenja për të, u përgjigj shkurt, pa treguar se çfarë e ka zhgënjyer në atë marrëdhënie.

Igli Zarka tregon për një detaj, që e komenton sipas tij, si një akt burrërie: “Ai kafshoi dorën. Ky gjest do të thotë nuk flas. Tregoi burrëri! Edhe pse i kishte të gjitha armët drejtuar vetes, duroi”.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Lajme

Kjo është mosha e katër personave që humbën jetën nga COVID-19

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë këto komuna

Leave a Reply

Your email address will not be published.