LajmeShow Bizz

Policja kosovare ‘bën lëmsh’ rrjetin, mahnit me format duket pozuar me bikine nga pushimet

Ajo njihet si policja më se.ksi në Kosovë.

Është fjala për Linda Aliun, e cila me publikimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me nd.jekësit poza joshëse me rroba banje.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër”./blic

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19