Lajme

Policia po e kërkon Gencin, nëse keni informacione lajmëroni në këtë numër

Policia e Kosovës është në kërkim të Genc Bukoshit.

I njëjti akuzohet për veprën penale blerje, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge nga neni 267 paragrafi 1 e lidhur me nenin 31 të KPRK-së.

Genc Bukoshi, sipas njoftimit të Policisë, është i moshës 31 vjeç.

Për çdo informatë që keni luteni të kontaktoni në 192-080019999 (pa pagesë)./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
Lajme

Arrijnë në Kosovë 38 mijë e 400 doza tjera të vaksinës AstraZeneca

Lajme

Me kaq vite burgim mund të dënoheni për zjarrvënie të qëllimshme

Lajme

KEDS njofton për zonat që do të kenë mungesë të energjisë elektrike

Lajme

Valon Syla i lidh përgjimet me Xhelal Sveçlën e Haki Abazin