Lajme

Policia po e kërkon femrën që ishte me 72 vjeçarin, iku e vetme nga moteli

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një i moshuar rreth 72 vjeçar u gjet dje pa shenja jete në qytetin e Gjilanit.

Ai saktësisht u gjend në një motel ku ishte bashkë me një femër. Por kjo e fundit mësohet se ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe policia është vënë në kërkim të saj.

jo është kapur nga kamerat e motelit teksa ka dalë e vetme nga aty.

Gazeta Online “Reporteri.net” ishte media e parë që raportoi për këtë rast, të cilin e kofirmoi edhe zëdhënësi i policisë së rajonit të Gjilanit, Ismet Hashani.

Por kujtojmë se ky nuk është rast i vetëm ku një i moshuar vdes në motel, ndërsa ishte me një femër.

Në muajin mars të vitit 2019 një 74 vjeçar po nga Gjilani, derisa po qëndronte në një dhomë të motelit me një grua, kishte humbur jetën. /Reporteri.net/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet