Show Bizz

Policia ndërpret koncertin e Don Xhonit në Ferizaj, kjo është arsyeja

Don Xhoni po vazhdon suksesshëm turin e tij veror.

Pas hiteve dhe famës së menjëhershme, kudo ku reperi po shkel, po e presin qindra fansa, e njëjta situatë ka qenë edhe mbrëmë në Ferizaj, vetëm se me një dallim.

Të pranishmit nuk kanë mundur të shijojë koncertin e reperit sepse mbrëmja është ndërprerë, me shumë gjasë, kjo ka ndodhur për shkak të mos-respektimit të masave anti-COVID.

Rritja shqetësuese e rasteve në ditët e fundit ka mobilizuar Policinë dhe Inspektoratin për të intervenuar në zona të ndryshme ku ka grumbullime të mëdha të njerëzve.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës