Lajme

Policia ndalon një Porsche në Prishtinë, i riu i armatosur në veturë

Sot rreth orës 11:00, kanë ndaluar një veturë të tipit Porsche, në rrugën “Bill Klinton”, shkruan Gazeta Metro.

Pas një kontrolli të detajuar që i është bërë personit dhe veturës, është gjetur dhe sekuestruar një revole të tipit TT , si dhe 8 fishekë.

“I dyshuari me inicialet, A.O., mashkull 21 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës, është shoqëruar në stacionin policor dhe ndaj tij është iniciuar rasti për mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të pa autorizuar të armës”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin