Lajme

Policia mbyll tregun e veturave në Prishtinë

Para pak çastesh Policia e Kosovës e ka mbyllur tregun e veturave në Prishtinë.

Kjo për shkak të masave ndaj pandemisë COVID-19.

Blerësit që kanë qenë brenda këtij tregu janë obliguar që të dalin jashtë, ndërsa ata që kanë pasur të hyn brenda e kanë pasur të pamundur të futën për shkak se policia nuk i ka lejuar.

Ky treg nuk ka funksionuar për më shumë se tre muaj për shkak të situatës, njofton Klan Kosova.

Postime të ngjajshme
Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto qytete

Lajme

Ky është numri i të infektuarve me COVID-19, në raportin 24 orësh në Kosovë

Lajme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim!

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto qytete