Lajme

Policia kap në flagrancë të riun në hotel me 61-vjeçaren: Pas marrëdhënies do i jepte shpërblim

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një djalë të ri dhe një grua 61-vjeçare në ambientet e një hoteli në kryeqytet, të cilët u kapën në kushtet e flagrancës teksa kryenin marrëdhënie seksuale.

Sipas policisë, “shtetasja N. P. është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasin O. B., kundrejt shpërblimit”.

Njoftimi i plotë:

Nga specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Tiranë u arrestuan në flagrancë për veprat penale “Prostitucioni” dhe “Shfrytëzimi i prostitucionit, shtetasja N. P., 61 vjeçe, banuese në Fier dhe shtetasi O. B., 29 vjeç, banues në Tiranë, sepse në bulevardin “Zogu i Parë”, në ambientet e një hoteli, shtetasja N. P. është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasin O. B., kundrejt shpërblimit.

Postime të ngjajshme
LajmeZgjedhjet 2021

Ku u votua më shumë Vjosa Osmani?

Lajme

Ish-deputetët e LDK’së që nuk arritën të bëhen deputetë në këtë legjislaturë

LajmeZgjedhjet 2021

Kaq vota mori Behgjet Pacolli në zgjedhje

Lajme

Vetëvendosja i arrin 61 ulëse në Kuvend