Lajme

Policia jep detaje për të zhdukurin që u gjet i vdekur dje në Gjakovë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e një personi që ishte raportuar i zhdukur në Gjakovë, shkruan Gazeta Express.

Sipas policisë i njëjti është gjetur i vdekur në fshatin Doblibare në Gjakovë dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë i tij është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Fsh. Doblibare, Gjakovë 15.04.2021-15:00. Është raportuar se me 20.04.2021 është gjetur në një fushë pa shenja jete viktima mashkull kosovar i cili ishte raportuar si person i zhdukur. Njësit relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin