LajmeShow Bizz

Policia jep detaje për aksidentin ku u përfshi Ermal Fejzullahu

Pak minuta më parë u raportua se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku.

Rastin për Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

Krasniqi ka pohuar se nuk ka persona të lënduar dhe bëhet fjalë për vet-aksident.

“Policia është njoftuar pak minuta më parë për një vet-aksident te Mensa e Studentëve. Është vetëm një veturë e përfshirë. Nuk ka asnjë person të lënduar. Policia po qëndron në vendin e ngjarjes”, tha Bajram Krasniqi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vjosa Osmani denoncon AKI-në, tentuan të ‘avullonin’ dokumente Top Sekret nga Presidenca

Lajme

Pacientët e COVID-19 me pasoja edhe pas muajsh të tërë

Lajme

Dëgjoni sa bukur këndon këngë patriotike 5-vjeçari nga Malisheva

Lajme

Koronavirusi ia merr jetën avokatit të njohur kosovar