Lajme

Policia gjen një femër pa shenja jete në Ferizaj, nisin hetimet

Policia ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete një femër në Ferizaj, shkruan Gazeta Metro.

Gjatë ditës së djeshme në Ferizaj viktima femër kosovare nga njësitet policore është hasur pa ndjena.

Është informuar emergjenca për ndihmë mjekësore e cila ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar humbjen e jetës së viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti vazhdon të hetohet.

Postime të ngjajshme
Lajme

Sa vota më shumë është Ardian Gjini përpara Mimoza Kusarit?

Lajme

Familjarët e gjejnë të vdekur një burrë në Prishtinë, Policia nis hetimet

Lajme

Këto janë komunat ku ka nisur rinumërimi i votave

Lajme

Zhduket një vajzë në Klinë