Lajme

Policia e Kosovës jep detaje për veturën e dyshimtë të parkuar në sheshin e Prishtinës

Sot gjatë mëngjesit, Policia e Kosovës ka kontrolluar një veturë të dyshimtë të parkuar në mes të sheshit, “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

Vetura është parkuar në vendin ku nuk lejohet parkingu, e njësitet e Policisë së Kosovës e kanë kontrolluar atë e pastaj e kanë mbuluar, shkruan IndeksOnline

IndeksOnline, ka kontaktuar me zëdhënësin e Policisë, Daut Hoxhën i cili tha:

“Policia e Kosovës kryen detyrën e saj të vazhdueshme në funksion të garantimit të rendit dhe sigurisë së përgjithshme në vend. Kontrollet e tilla janë pjesë e punës dhe përgjegjësive të Policisë për të ofruar një ambient të qetë dhe të sigurt për të gjithë”, tha Hoxha.

Postime të ngjajshme
Lajme

AAK-së i shtohet edhe një deputet

Lajme

Zv.Ministri i Kulturës: Nëse Albini është ndryshimi, vaj halli për Kosoven!

Lajme

Tërmkolli, kritikon ashpër zëvendëskryeministrin Driton Selmanaj

Lajme

Nuk arriti ta mposht covidin, ndërron jetë babai i ish-deputetit të LDK-ë!