Lajme

Policia arreston edhe një person pasi dyshohet për zjarrvënie

Policia e Kosovës arrestoi një 32-vjeçar nën dyshimin për zjarrvënie sot rreth orës 16:10 në Cërnushë të Mitrovicës.

S.H. është shoqëruar në stacionin e policisë për intervistim dhe prokuroi kujdestar ka udhëzuar që ndaj të dyshuarit të iniciohet rasti shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, ndërsa hetimet për këtë rast vazhdojnë në procedurë të rregullt.

Ndërkohë zjarri në punishten e gurthyesit në fshat është shuar nga njësia e zjarrfikësve./Demokracia.com/

Postime të ngjajshme
Lajme

Bie bora e parë në Kosovë

Lajme

Shaqir Totaj i PDK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Prizrenit

Lajme

Shpend Ahmeti dërgon një mesazh gjatë transmetimit direkt për Bedri Hamzën

Lajme

Vitia e Zemaj përplasen për menaxhimin e pandemisë