Lajme

Polici qau teksa protestohej në Ferizaj për vrasjen e 18 vjeçares

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës në Ferizaj ka qarë gjatë protestës së zhvilluar sot në këtë komunë në lidhje me vrasjen e 18-vjeçares, M.O.

Kjo protestë u përcoll me tensione të shumta, ku edhe gjatë kësaj proteste u përdorën vezë e ngjyrë e kuqe.

Protestuesit kërkonin drejtësi për këtë rast, pasi që sipas tyre institucionet e sigurisë dhe të rendit kanë dështuar në punën e tyre.

Dy persona të dyshuar në lidhje me këtë rast tashmë janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

https://www.facebook.com/watch/RTV21live/

Postime të ngjajshme
Lajme

Bie bora e parë në Kosovë

Lajme

Shaqir Totaj i PDK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Prizrenit

Lajme

Shpend Ahmeti dërgon një mesazh gjatë transmetimit direkt për Bedri Hamzën

Lajme

Vitia e Zemaj përplasen për menaxhimin e pandemisë