Sport

Poirier – McGregor, përballja e tretë mes tyre zhvillohet sonte pas mesnate

Në orët e mëngjesit të së dielës do të zhvillohet meçi mes Dustin Poirier dhe Conor McGregor në peshat e lehta, shkruan Zeri.info.

Ky meç do të zhvillohet në “T-Mobile Arena” në UFC 264, teksa kjo do të jetë përballja e tyre e tretë mes vete.

Nga dy përballjet e kaluara, një e kishte fituar luftëtari irlandez dhe një tjetër ai amerikan.

Meçi Poiries – McGregor pritet të fillojë nga ora 04:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko

Sport

Shkëndija emëron trajnerin e ri