Show Bizz

Po vazhdon festa e Kylie Jenner në jahtin 250 milionë dollarësh

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kylie Jenner nuk po e ndal festën.

Miliarderja gjatë javës së shkuar ka festuar ditëlindjen e 22-të dhe ka vendosur që të kalojë një javë feste me familjen e saj.

Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ ka huazuar një jaht shumë luksoz për të kaluar këto ditë të bukura, jaht ky që kushton hiç me pak se 1 milion dollarë java, përcjell Gazeta Express.

Jahti duket si një hotel me të gjitha detajet, madje edhe pishinë me xhakuzi jashtë dhe tavolinë të madhe të ngrënies.

E fotografi nga brigjet Amalfi të Italisë nuk po ndalojnë, si nga Kylei ashtu edhe nga anëtarët e tjerë të pranishëm në këtë aventurë.

Kylie është një miliardere dhe nëna krenare e vajzës një-vjeçare Stormi Webster.

View this post on Instagram

Hell of a LIFE 💙💙💙🌊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

🛥♥️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto