Lajme

Po ti nga erdhe?! I zoti i shtëpisë gjen parashutistin në kuzhinë

Pronari i një shtëpie mbeti i çuditur kur në kuzhinën e tij gjeti një parashutist të forcave ajrore britanike që kishte rënë aty.

Sipas të dhënave, ushtari kishte pasur probleme me parashutën e tij e cila nuk ishte hapur plotësisht duke rënë në çati, për të përfunduar më pas në kuzhinën e shtëpisë.

Fatmirësisht, ai nuk pësoi dëmtime të mëdha, por çatia ka nevojë për një investim, pasi e çara në të është shumë e madhe.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet