Show Bizz

Po realizonte fotosesion në bikini, modelja gati e pësoi nga qeni (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik.

Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, si çdo herë dukej tejet joshëse.

Në fotografitë e siguruara nga “DailyMail”, shihet momenti kur Demi Rose ishte gati ta pësonte nga një qen.Teksa po realizonte fotografitë provokuese, një qen iu afrua buzë detit dhe rrezikoi ta kafshonte modelen.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto