Show Bizz

Po pret fëmijën e katërt: Kështu duhet gruaja e Ermal Fejzullahut

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Çifti i famshëm, këngëtari Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana po bëhen prindër për herën e katër.

Ndonëse kanë qarkulluar foto në rrjetet sociale që kanë shprehur nurin e bukur e të shndritshëm të Arianës, në foton e postuar në Instagram, e kemi parë që Ariana po mban baby shoëer-in për bebin që është duke ardhur.

Në këtë foto shihet Ariana e veshur me një fustan ngjyrë ari, sikurse janë të veshura edhe dy vajzat e saj të vogla, Buna e Era.

Ariana e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë, ka organizuar festen e bebes dhe pamjet janë të adhurueshme.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto