Lajme

“Po merr informata në Beograd” – Zeka i thotë Haradinajt: Po ia futë kot

Ish-deputeti Milaim Zeka, i është përgjigjur akuzave të shefit të deputetëve të AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili tha për të se po merr informata në Beograd, kur po flet me emra se kujt do t’i ngritet aktakuza nga Gjykata Speciale, shkruan Gazeta Blic

.Zeka tha se Haradinaj ia ka futur kot, kur e ka thënë këtë deklaratë, duke shtuar se ka qëndruar me të gjatë ditës së djeshme dhe është sqaruar lidhur me këtë gjë.


“Dauti ia ka futë kot. Unë nuk marrë informacione në Beograd. Këtë e dinë edhe vetë Dauti. Mbrëmë kam ndejtë me të edhe kemi folë. I tregova sic ka qenë puna. Por e ka thënë pak edhe si me humor. Pse unë nuk marrë informata në Beograd, sepse mbi të gjitha nuk di serbisht”, ka thënë Zeka.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kjo është pasuria e kryetarit të ri të Podujevës, mbi 40.000 euro kursime

Lajme

Zemaj flet për masat që pritet të merren gjatë festave të fundvitit

Lajme

Ministri Zemaj tregon kur do të hiqet ora policore nëpër komunat e Kosovës

Lajme

Deputeti Aliu i bën thirrje publike PDK-së për rrëzim të qeverisë