Sport

Po mbahet turneu memorial kushtuar Bajram Nezirit

Është duke u mbajtur turneu memorial Bajram Neziri.

Me mbështetjen e Federatës së Futbollitt ë Kosovës dhe sportëdashësve, është duke u mbajtur ky turne.

Turneu po mbahet në fushën e 2 Korrikut në Dragodan dhe ka filluar nga ora 15:45.

Në këtë turne ekipet e juniorëve që po marrin pjesë janë: FC 2 Korriku, FC Prishtina, FC Flamurtari dhe FC Ramiz Sadiku.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar